معرفی Airbnb و راهنمای دانلود برنامه موبایل Airbnb

این مورد را ارزیابی کنید
(4 رای‌ها)
معرفی Airbnb و راهنمای دانلود برنامه موبایل Airbnb - 4.0 out of 5 based on 4 votes

Airbnb چیست؟

Airbnb سرویسی است که یا از آن استفاده کرده‌ایم یا نام آن را شنیده ایم. اگر با این وب‌‌ سایت آشنایی ندارید در ادامه به طور خلاصه آن را معرفی می‌کنیم. اگر هم Airbnb را می‌شناسید، با ما همراه باشید تا در ادامه اپلیکشین موبایل آن را معرفی کنیم و نکاتی در مورد آن را عنوان کنیم.

ساده‌ترین تعریفی که از Airbnb می‌توانیم داشته باشیم جمله زیر است:

 

سرویس آنلاین برای اجاره دادن یا اجاره کردن آپارتمان، سوئیت، اقامتگاه و ... در سراسر دنیا

 

هر کسی در Airbnb می‌تواند پس از عضو شدن در وب سایت یا برنامه موبایل منزل خود یا اتاقی از منزلش را با هر شرایطی که در نظر دارد اجاره بدهد. از طرف دیگر سایر کاربرانی که قصد اجاره آپارتمان یا سوئیت مبله و ارزان دارند، به راحتی می‌توانند اقامتگاه مورد نظرشان را پیدا کنند. Airbnb بیش از 6 میلیون اقامتگاه در بیش از 191 کشور را جلوی شما می‌گذارد تا بتوانید در هر زمان و مکانی اقامتگاه خود را به راحتی انتخاب کنید.

به همین راحتی؟

بله به همین راحتی! مدیران Airbnb در مصاحبات خود می‌گویند در ابتدا همه به ما می‌گفتند این ایده به درد کسی نمی خورد. زیرا هیچ کس اعتماد ندارد غریبه‌ای از شهر یا کشور دیگری را به منزل خود راه بدهد اما امروز می‌بینیم که در طی روز بیش از 3 میلیون نفر از Airbnb استفاده می‌کنند.

البته یکی از مهم‌ترین دلایل محبوبیت Airbnb را می‌توانیم اقتصادی بودن آن بدانیم. در بعضی شهرهایی که هزینه هتل ها گران است، کاربران می‌توانند با هر قیمت و شرایطی اقامتگاه موردنظرشان را پیدا کنند. 

چگونه اجاره آپارتمان مبله در Airbnb انجام دهیم؟

این کار بسیار ساده است! مانند هر سرویس دیگر کافی است از طریق برنامه موبایل یا وب‌سایت، یک حساب کاربری بسازید. می‌توانید با شبکه‌های اجتماعی‌تان هم وارد شوید. برای هر اگهی تصاویر آن خانه یا اقامتگاه و مشخصات آن به طور کامل آورده شده است. می‌توان از روی تقویم برای زمان های آینده رزرو انجام دهید. پس از انتخاب اقامتگاه مورد نظر می‌توانید با میزبان خود تماس بگیرید و زمان تحویل را با هم هماهنگ کنید. همه چیز آماده است تا شما راحت‌ترین تجربه از اجاره یک اقامتگاه که رنگ و بوی زندگی بومی آن منطقه را دارد، انجام دهید. 

چگونه به مهمان/میزبان خود اعتماد کنیم؟

Airbnb برای افزایش اعتماد کاربرانش چه کسانی که قصد اجاره دارند (مهمان) و چه کسانی که منزل خود را اجاره می‌دهند (میزبان) نیز اقداماتی انجام داده است. مثلا برای هر اقامتگاه شما علاوه بر تصاویر آن خانه و مشخصاتش که آگهی دهنده آن‌ها را نوشته است، نظرات کاربران را هم می‌توانید مشاهده کنید. همین کار باعث می‌شود که شما تنها به مشخصاتی که آگهی دهنده بیان کرده است اکتفا نکنید و مستقیم نظر کسانی را که تجربه استفاده از آن مکان را داشته‌اند ببینید و راحت تر تصمیم بگیرید.

برای افزایش اعتماد میزبانان هم Airbnb اقداماتی انجام داده است. مثلا به تازگی سرویس بیمه‌نامه میزبان اضافه شده است. این بیمه نامه برای جبران خسارت‌هایی مانند دزدی یا ناهنجاری‌های تعریف شده است.

چگونه Airbnb را روی تلفن همراه خود نصب کنیم؟

 

Airbnb-Clone-App

 

برای دانلود و نصب برنامه موبایل Airbnb می‌توانید از طریق لینک‌های زیر اقدام کنید.

 

دانلود نسخه اندروید

دانلود نسخه iOS

 

تهران مبله 724؛ سرویس آنلاین اجاره سوئیت در تهران است. شما در وب‌سایت ما می‌توانید اقدام به اجاره روزانه آپارتمان مبله در تهران کنید. همچنین می‌توانید آپارتمان خود را برای اجاره کوتاه مدت یا بلند مدت با شرایط دلخواه‌تان آگهی دهید. ما 7 روز هفته به صورت 24 ساعت آماده خدمت رسانی به هموطنان عزیزمان هستیم. برای مشاهده آپارتمان‌ها و سوئیت‌های موجود لینک زیر را باز کنید:

اجاره آپارتمان مبله در تهران

 

موارد مرتبط