چگونه آپارتمان یا سوئیت خود را در وب سایت اجاره بدهیم؟

این مورد را ارزیابی کنید
(3 رای‌ها)
چگونه آپارتمان یا سوئیت خود را در وب سایت اجاره بدهیم؟ - 5.0 out of 5 based on 3 votes

همانطور که در مطالب قبلی بیان کردیم با گسترش فرهنگ گردشگری در ایران تقاضا برای اسکان در نقاط مختلف زیاد تر شده است. از آنجا که هتل‌ها به صورت کامل جواب گو این نیاز گردشگران نمی‌باشند، بدین علت شد که طی این دو سه ساله اجاره روزانه آپارتمان مبله، سوئیت، ویلا و اقامتگاه بوم گردی در ایران رواج یافت. تیم tehranmoble که در زمینه اجاره سوئیت در تهران یکی از حرفه‌ای ترین ها می باشد، در زیر بصور مختصر آموزش اجاره روزانه اقامتگاه را شرح می دهد.
 

 

 

نحوه اجاره اقامتگاه خود به صورت روزانه

 

با توجه به اینکه اقامت مسافران به صورت کوتاه مدت می باشد، پس باید اقامتگاهی که در آن قرار است اسکان یابند دارای حداقلی امکانات نظیر وسایل خواب، سرویس بهداشتی و حمام، آشپزخانه، یخچال و سیستم سرمایشی یا گرماشی باشد. هر چقدر که امکانات اقامت بیشتر و باکیفیت تر باشد به تبع آن نرخ بالاتری را دارا می باشد و رضایت مشتریان بالا می رود.

 

پس از مجهز کردن خانه، آپارتمان و یا ویلای خود به امکانات ذکر شده لازم است چند عکس با کیفیت از خانه خود (اتاق خواب، سرویس بهداشتی و حمام، آشپزخانه و ...) گرفته شود. سپس به یکی از وبسایت های معتبر رزرواسیون اقامتگاه رفته و اقامتگاه خود را با ذکر دقیق جزئیات نظیر متراژ، آدرس، قیمت، امکانات و ... ثبت نمایید. دقت شود که جزئیات اقامتگاه ثبتی باید کوچیک ترین تناقضی با واقعیت نداشته باشد.

 

از مهم ترین وبسایت های رزرواسیون اقامت می توان به توریست شو، شب، جاجیگاه، مهمان شو و لیدوماتریپ نام برد.
 

دقت شود که تمام قوانینی که برای مسافران در نظر می گیرید باید هنگام ثبت اقامتگاه ذکر شود.
 

شما می توانید چند مورد از این قبیل آپارتمان ها را در صفحه اصلی وبسایت ما که جهت اجاره روزانه آپارتمان مبله در تهران می باشند را مشاهده نمایید.

موارد مرتبط