بهترین مناطق برای اجاره روزانه آپارتمان مبله در تهران

این مورد را ارزیابی کنید
(4 رای‌ها)
بهترین مناطق برای اجاره روزانه آپارتمان مبله در تهران - 4.3 out of 5 based on 4 votes

بهترین مناطق برای اجاره روزانه آپارتمان مبله در تهران: چند سالی است که گردشگران و مسافرانی که تهران را برای چند روزی به عنوان مقصد انتخاب می کنند اجاره آپارتمان مبله در تهران را به هتل ها و مهمان سراها ترجیح می دهند. شلوغی و ترافیک های سنگین تهران از یک طرف، راحتی و انتخاب های بیشتر و بهتر آپارتمان های مبله از طرف دیگر باعث شده تا اجاره روزانه آپارتمان مبله در تهران به انتخاب اول گردشگران و مسافران تبدیل شود. تهران مبله 724 در این مطلب قصد دارد بهترین مناطق تهران در زمینه اجاره آپارتمان مبله را به شما علاقمندان معرفی نماید.

بهترین مناطق برای اجاره روزانه آپارتمان مبله

 

اجاره کوتاه مدت آپارتمان مبله در شمال تهران

شمال تهران یکی از بهترین و البته گرانترین مناطق تهران می باشد که اجاره روزانه خانه در تهران در این منطقه طرفدارن خاص خود را دارد. تجریش، فرشته، اندرزگو و کامرانیه از جمله مناطقی است که تهران مبله 724 سرویس ارائه می دهد.

اجاره آپارتمان مبله در غرب تهران

غرب تهران نیز از مناطق خوب تهران محسوب می باشد که به دلیل بافت شهری در این منطقه اکثر خانه ها به صورت آپارتمان میباشند. مرزداران، صادقیه و پونک نیز از مناطقی می باشند که تهران مبله 724 سرویس ارائه می دهد.

اجاره روزانه خانه در مرکز تهران

مرکز تهران به دلیل موقعیت اجتماعی سیاسی از مناطق شلوغ و پر رفت و آمد تهران محسوب می شود. منطقه فاطمی و یوسف آباد از جمله مناطقی می باشند که علارغم نزدیکی به مرکز تردد تهران جایی بسیار آرام و دنج برای اجاره آپارتمان مبله می باشند.

اجاره سوئیت ارزان در تهران

شرق تهران از مناطق خاص تهران میباشد که دسترسی به وسائل حمل و نقل عمومی در این منطقه بهترین در تهران می باشد. البته این منطقه مشکلات خاص خودش را نیز دارد ولی قیمت اجاره سوئیت در شرق تهران بسیار مناسب می باشد.

موارد مرتبط