شماره تماس:   09129618105 

کوچکترین آپارتمان مبله دنیا در کشور ایتالیا با مساحت 7 متر مربع !

این مورد را ارزیابی کنید
(6 رای‌ها)
کوچکترین آپارتمان مبله دنیا در کشور ایتالیا با مساحت 7 متر مربع ! - 5.0 out of 5 based on 6 votes
جالب است بدانید که کوچکترین آپارتمان مبله جهان در کشور ایتالیا و در نزدیکی شهر تاریخی رم قرار گرفته است.
ساختمان این آپارتمان مبله در اوایل قرن هجدهم ساخته شده است که تا سال 1930 به صورت مسکونی مورد استفاده بود در حالیکه  تا سالیان طولانی به محلی برای انبار موتور سیکلت تبدیل شده بود. چند سال پیش بود که مارکو پیه راتزی، معمارخوش ذوقی که در مرمت و نگهداری آثار باستانی اشتغال دارد، پس از خریداری این آپارتمان مبله، آن را به مکانی مجلل و مدرن و زیبا برای زندگی تبدیل کرد.
 

اجاره آپارتمان مبله

 
وسایل این آپارتمان مبله به صورت هوشمندانه ای طراحی شده اند، به طوری که میز ناهارخوری و مبلمان این سوئیت طوری انتخاب شده اند که فضای خیلی کمی را اشغال می کنند، زمانی که از میز ناهار خوری استفاده می شود میزکاملا باز می شود و زمانی که قابل استفاده نیست جمع می شود و فضایی را اشغال نمی کند، انتخاب مبلمان هم به گونه ای است که هم می توان به عنوان مبلمان از آن استفاده کرد و هم تختخواب که این انتخاب هم فضای کمتری را اشغال می کند.
 
در طراحی نمای دیوارهای این سوئیت از آجرهای زیبایی استفاده شده است که روی یک لایه ی گچی چیده شده اند که زیبایی را دو چندان کرده است، سقف چوبی جلوه بیشتری به این مکان داده است. از امکانات دیگر این آپارتمان مبله می توان به تلویزیون مجهز سیستم صوتی ،آشپزخانه مینیاتوری و سرویس بهداشتی مدرن اشاره کرد.
مالک این آپارتمان مبله معتقد است که این سوئیت می تواند به یک مکان گردشگری زیبا و جالب برای گردشگران کشور ایتالیا و شهر رم باشد.
آپارتمان مبله
 

موارد مرتبط