پل طبیعت، یکی از زیبایی های تهران

این مورد را ارزیابی کنید
(4 رای‌ها)
پل طبیعت، یکی از زیبایی های تهران - 4.5 out of 5 based on 4 votes


تهران با وجود ازدحام و ترافیک سنگین از شهرهایی می باشد که گردشگران زیادی را از سراسر کشور و خارج کشور به خود جذب می کند و علاقمندان را به سفر به تهران وسوسه می کند. دلایل زیادی وجود دارد که این انگیزه برای گردشگران را توجیه کند ولی یکی از دلایل آن پل طبیعت و پارک آب و آتش است. پل طبیعت در قلب تهران بر روی اتوبان شهید مدرس در محدوده میدان ونک واقع شده است. با اجاره روزانه آپارتمان مبله در تهران می توان به راحتی و با کمترین سختی از این مجموعه زیبا و دیدنی بازدید کرد.

پل طبیعت1

پل طبیعت

 پل طبیعت، یکی از قطب ‌های مهم و پرطرفدار گردشگری تهران است که در چند سال گذشته مورد استقبال زیاد علاقمندان قرار گرفته و تبدیل به یکی از نماد های زیبای تهران شده است. نکته جالب در مورد پل طبیعت تهران این است که با وجود اینکه بین چندین اتوبان اصلی شهر قرار دارد و درست در مرکز شلوغی و ترافیک ساخته شده، اما احساسی از بودن در طبیعت و تنفس را به همراه دارد.

پل طبیعت2


وجود فضا های سبز، مسیرهای پیاده‌روی و دیدن آدم‌های با انرژی و خوشحالی که برای تفریح یا ورزش به پل طبیعت تهران می‌آیند، حس شادابی و سرزندگی این فضا را دو چندان می‌کند. اگر تا به حال به پل طبیعت سر نزده اید توصیه شدید می شود که در زود ترین زمان ممکن این کار را انجام دهید. مسافرین و گردشگران عزیز که خارج از تهران می باشند با اجاره سوئیت در تهران به صورت روزانه از این قطب گردشگری دیدن نمایند.

موقعیت پل طبیعت

پل طبیعت تهران از بسیاری از اماکن دیدنی در دسترس تر می باشد چرا که ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو شهید حقانی و ایستگاه بی آر تی میدان ونک در نزدیکی این پ قرار دارند. پل طبیعت با ۴ بزرگراه اصلی تهران (حقانی، همت، مدرس و رسالت) محاصره شده است. این پل روی بزرگراه مدرس ساخته شده است و پارک طالقانی را به پارک آب و آتش متصل می‌کند.

 

رستوران و کافه‌های پل طبیعت

 روی پل طبیعت، از جهت تنوع خوراکی و رستوران گردی نیز چیزی کمی از مراکز خرید بزرگ نخواهید داشت. می‌توانید از رستوران ها، کافه‌ها و فودکورت‌‌های مختلف و متنوعی که بر روی پل قرار دارند استفاده نمایید. ویژگی مثبت این رستوران‌ها این است که در اغلبشان حین لذت بردن از چای، نوشیدنی و یا غذای خود، می‌توانید بخش‌هایی از شهر را نیز مشاهده کنید. رستوران ملل، فودکورت راه چوبی و فودکورت پل طبیعت از رستوران و کافه های مهمی می باشند که بر روی پل طبیعت ساخته شده اند.

پل طبیعت3


به دلیل ارتفاع زیاد پل نسبت به بزرگراه زیر آن صدای اتوبان به گوش گردشگران داخل رستوران و کافه ها نمی رسد و آن ها را آزار نمی دهد. وجود بوستان های طالقانی و آب و آتش در دو طرف پل باعث می شود که این پل مقصد مناسبی برای یک روز پیک نیکی فوق العاده باشد.

برای اجاره آپارتمان مبله یا اجاره سوئیت در تهران به صفحه اصلی وب سایت مراجعه نمایید.

موارد مرتبط