در زمان خرید خانه نوساز به چه نکاتی توجه کنیم

این مورد را ارزیابی کنید
(27 رای‌ها)
در زمان خرید خانه نوساز به چه نکاتی توجه کنیم - 4.8 out of 5 based on 27 votes

خرید خانۀ نوساز اتفاق بسیار خوبی است که برای هر خانواده‌ای می‎تواند رخ دهد. اما انجام این کار دردسرها و مشکلات خود را دارد که در صورت رعایت نکردن آن‌ها خاطرۀ تلخی را برای شما به جای می‌گذارد و امکان از دست رفتن سرمایۀ شما وجود دارد.

بنابراین باید توصیه‌های لازم را به خوبی بدانید و آگاه باشید که این موضوع کاملا بر عهدۀ شماست که تحقیقات لازم و کافی را انجام دهید و سپس اقدام به انجام به آن کنید.

اجاره آپارتمان مبله

سازندگان را بشناسید و به خوبی در مورد آن‎ها و همچنین محله تحقیق کنید

اگر سازندگان، سر شناس هستند، سعی کنید به صورت آنلاین دربارۀ آن‎ها تحقیق کنید و نظر دیگران را در مورد آن‎ها جویا شوید، در صورت سر شناس نبودن نیز سعی کنید از طریق مشاور املاک، همسایگان محله و طرق دیگر درمورد آن‎ها تحقیقات لازم را انجام دهید.

اجاره آپارتمان مبله ارزان در تهران

هرگز به حرف‎های خود سازنده اتکا نکنید، امکانات محله، مسیرهای دسترسی به اتوبان‎ها و همچنین وسایل حمل و نقل عمومی را بررسی کنید. شما می‎توانید سازه‎های قبلی او را نیز پیدا کنید و از میزان رضایت ساکنان آن‌ها جویا شوید.

اجاره روزانه آپارتمان مبله در تهران

 

در صورت پیش‌خرید خانه‌‌ حتما به موارد زیر عمل کنید

در صورت تمایل به پیش خرید خانه حتما از سازنده تقاضای مشاهدۀ نقشه و مشخصات خانه را داشته باشید. جزئیات نقشه را به خوبی مورد بررسی قراردهید و اطلاعاتی جامع در ارتباط با نحوۀ طراحی ساختمان، کیفیت و نوع مواد به کار گرفته شده، متراژ دقیق و پوشش‌های تزئینی استفاده شده، به دست آورید و دقیق مطلع شوید که خانه انتخابی شما شامل چه ویژگی‌هایی خواهد بود.

اجاره سوئیت در تهران

در مورد زمان تحویل خانه با سازنده توافق کنید. اما بدانید که امکان دارد چند روزی با تاخیر به شما تحویل داده شود بنابراین به خوبی در این مورد صحبت کنید و اتفاق نظر کنید که اگر تاخیر پیش آمده در تحویل از یه حدی بیشتر شود، سازنده موظف به پرداخت خسارت به مبلغی مشخص است.

موارد مرتبط