شماره تماس:   09129618105 

هنگام اجاره سوئیت در سفر به چه نکاتی توجه کنیم

این مورد را ارزیابی کنید
(14 رای‌ها)
هنگام اجاره سوئیت در سفر به چه نکاتی توجه کنیم - 5.0 out of 5 based on 14 votes

در ابتدا هدف خود را از رفتن به این سفر مشخص کنید، در ارتباط  با  شهر مقصد، شرایط  محیطی، آب و هوایی، جاذبه‌ های شهر و فرهنگ مردم مطالعه کنید، لیستی از تمام کارهایی که می خواهید انجام دهید را تهیه کنید و برای پیدا کردن آپارتمان، سوئیت و یا هتل مناسب خود اقدام کنید. اکثر مسافران پیش از رفتن به سفر به فکر مکان اقامت خود نیستند و این امر موجب می شود که نه تنها محل مناسب خود را برای سکونت پیدا نکنند، بلکه باید از بسیاری توقعات و امکانات مورد نظر خود چشم پوشی کرده و هزینه های گزافی را پرداخت نمایند.

 اجاره سوئیت در تهران

نکاتی هنگام قبل اجاره کردن مکان اقامت در سفر

این نکات می تواند برای شما بسیار مفید و ارزشمند باشند و توجه به آنها خالی از لطف نیست.

1-      هنگام اجاره از امکانات داخلی، تمیز بودن، نظافت و از وجود همسایگان خوب و همچنین امکانات محله مانند درمانگاه، دسترسی به  اماکن عمومی، مراکز خرید دسترسی آسان به وسایل حمل و نقل مناسب، دسترسی آسان به خیابان های اصلی منطقه اطمینان حاصل نمایید.

2-      از مناسب بودن قیمت طبق امکاناتی که در اختیار شما می گذارند، اطمینان حاصل نمایید و به درستی و دقیق در این باره تحقیق کنید.

3-      بعضی از خدمات مانند استفاده از تلفن، اینترنت، تلویزیون، برق و ... متحمل هزینه اضافه می‌شوند، این اتفاق هنگامی رخ می دهد که از افراد، واسطه‌های خیابانی ، شرکت ها و سایت های غیر معتبر محل اقامت خود را اجاره کنید 

4-      امنیت را در نظر داشته باشید. شما به راحتی می خواهید استراحت کنید، آرامش داشته باشید و وسایل خود را با آسودگی خاطر در آن محل قرار دهید. همچنین باید توجه داشته باشید که قبل از بیرون رفتن وسایل ارزشمند خود را در یک مکان قرار دهید و جای آن را حتما به خاطر بسپارید.

5-      اگر هدف شما از رفتن به این سفر گردش و تفریح است، باید مناطق گردشگری را بررسی کرده و نزدیک به آنها مکان اقامت خود را انتخاب کنید. اگر شما برای زیارت می روید باید  نزدیک به محل های زیارتی و عبادتی سوئیت اقامت خود را انتخاب کنید. اگر کارهای اقتصادی و اداری مد  نظر شما می باشد  باید به مکان های قرارگیری ادارات و شرکت ها توجه ویژه‌ای داشته باشید. برای سفرهای علمی - پژوهشی به محل برگزاری کنفرانس ها و آزمون ها توجه کنید و در انتها برای سفرهای ورزشی مکان برگزاری مسابقات را شناسایی کنید.

6-      به تعداد افراد در سفر توجه کنید، اگر جمعیت شما زیاد می باشد بهتر است که خانه و سوئیت بزرگ اجاره کنید زیرا بسیار از نظر اقتصادی به شما  کمک  شایانی می کند و همچنین می توانید از کنارهم بودن نهایت لذت را ببرید و اوقات خوشی را برای خود به ثبت برسانید.

7-      اگر زمان اقامت شما کوتاه است، پیشنهاد می شود هتل را برای سکونت خود انتخاب کنید. زیرا از نظر اقتصادی به صرفه‌تر می باشد.

8-      اگر برنامه مشخصی ندارید و امکان دارد تصمیم شما تغییر کند، در این صورت این نکته بسیار حائز اهمیت است که بدانید رزرو کردن هتل راهی آسان تر، بهتر و بی دردسر تر از یک قرارداد اجاره میباشد، زیرا قرارداد بین شما و صاحبخانه  نوشته شده و الزام‌آور می باشد.

9-      اجاره خانه و سوئیت برای افرادی  که نظافت روزانه، خدمات اتاق، رستوران و  دیگر موارد را میباشند مناسب نیست. برای این افراد هتل گزینه مناسب تری می باشد.

10-  اگر تمایل دارید که گاز و یخچال مجزا داشته باشید و داشتن مبلمان برای استراحت و راحتی، آشپزخانه شخصی مد نظر شما است، استفاده آپارتمان مبله و یا سوئیت با تمام امکانات بسیار مناسب میباشد.

11-  به زمان سفر خود دقت کنید. اگر عید نوروز، تابستان و تعطیلات رسمی را برای سفر خود انتخاب کرده اید، در این ایام متقاضی و مسافر زیاد می باشد و شهری پر ازدحام و شلوغ در انتظار شماست، باید از مدت ها قبل به فکر تحقیق و رزرو باشید و توجه داشته باشید که در این ایام تمام قیمت ها بیشتر از دیگر ایام می باشد.

12-  هنگام تحویل ویلا تمام امکانات ذکر شده را بررسی کنید و از وجود تمام آن ها مطمئن شوید.

اجاره سوئیت در تهران

موارد مرتبط