شماره تماس:   09129618105 

نرخ اجاره آپارتمان های مبله در تهران

این مورد را ارزیابی کنید
(6 رای‌ها)
نرخ اجاره آپارتمان های مبله در تهران - 5.0 out of 5 based on 6 votes
 دیدن آپارتمان مبله در شهرهای توریستی و پر تردد عجیب نیست اما در پایتخت با وجود هتل ها و مسافرخانه های زیاد شاهد وجود آپارتمان های مبله نیز می باشیم. در پایتخت بسیاری از آپارتمان به صورت روزانه، هفتگی و ماهانه اجاره داده می شوند.
در اجاره آپارتمان مبله در تهران که اغلب از طریق سایت های آنلاین صورت می پذیرد، خانه ها به دو بخش تقسیم می شوند. بخش اول سوئیت های مبله اجاره ای برای اتباع خارجی و بخش دوم برای عموم مردم می باشد، البته آپارتمان های مبله بخش اول نیز به ساکنان ایران نیز اجاره داده می شود ولی الویت با مهمانان خارجی است. اکثر طرفداران اجاره این آپارتمان ها اتباع خارجی می باشند که به خاطر موقیعت شغلی شان مجبورند در تهران سکونت داشته باشند، اما تعداد شهروندان تهرانی که حاضر باشند برای اجاره چنین خانه هایی اجاره به دلار پرداخت کنند بسیار کم است.
 براساس گزارش تهران مبله، اکثر متقاضیان اجاره آپارتمان مبله در تهران، ترجیح می دهند واحد مورد نظر خود را با پرداخت کل بهای اجاره یک سال، اجاره نمایند. البته کسانی که قصد اجاره آپارتمان مبله در شمال شهر را به صورت روزانه یا هفتگی دارند کل مبلغ را پرداخت می کنند و تنها مدرکی مانند شناسنامه یا کارت ملی از آن ها گرفته می شود. در اجاره آپارتمان مبله ارزان در تهران آپارتمان مبله ارزان در تهران در صورت اجاره ماهانه علاوه بر پرداخت کل مبلغ اجاره یک ماه توسط مستاجر، قراردادی نیز میان آن ها نوشته می شود.اخیرا با توجه به نوسانات قیمت دلار در ایران، متقاضیان اجاره آپارتمان مبله در تهران  تقاضا کردند که مبلغ را به ریال پرداخت کنند که مبادا به علت تغییرات قیمت دلار  آن ها ضرر کنند و مالکان از این موضوع سود ببرند.
قیمت این آپارتمان ها بین 4 تا 6 هزار دلار می باشد البته قیمت ها متفاوت است و در حال حاضر خانه ای در تهران وجود دارد که روزانه 40 میلیون تومان به اتباع خارجی اجاره داده می شود!
 

موارد مرتبط