مرکز خرید اپال: قطب جدید در سعادت آباد و شمال غرب تهران

این مورد را ارزیابی کنید
(4 رای‌ها)
مرکز خرید اپال: قطب جدید در سعادت آباد و شمال غرب تهران - 3.5 out of 5 based on 4 votes

مرکز خرید اپال: شهر بزرگ نیازمند مجتمع ها ، مراکز خرید ومال های بزرگ است تا نیازهای عموم شهروندان را برطرف نمایند. در تهران چند سالی هست که مجتمع های بزرگ و مجلل ساخته شده اند و مورد استقبال مردم قرار گرفته اند. یکی از جدیدترین مجتمع های تجاری ساخته شده در تهران که در همین تابستا 98 به بهره برداری رسیده است، مجتمع تجاری اپال(OPAL) است. تهران مبله 724 با ارائه خدمات عالی در زمینه اجاره روزانه آپارتمان مبله در تهران در ادامه مقالات خود مجتمع تجاری اپال را برای علاقمندان عزیز تشریح می نماید.

 

اپال

مرکز خرید اوپال

سعادت آباد منطقه نسبتا مرفه نشین بخش شمال غربی تهران است. از نظر تجاری و اقتصادی بسیار جای رشد و پیشرفت دارد. در سال‌های اخیر در بخش شمال غرب تهران به شدت جای خالی یک مرکز تجاری بزرگ یا اصطلاحا مال احساس می‌شد. مجتمعی که شامل تمامی اصناف باشد و همه چیز را در خود برای خرید و تفریح و سرگرمی جای دهد. رشد و توسعه ساخت و ساز در منطقه ی سعادت آباد باعث شده است که به یکی از پررونق‌ترین مناطق مسکونی و تجاری تهران تبدیل شود.

اپال مال

 

«مرکز تجاری اپال»، بزرگترین پروژه‌ تجاری این منطقه است که به دلیل نبود رقیب در منطقه خود و مناطق اطراف به قطب جدی تجاری بدل خواهد شد.

جزئیات پروژه اپال مال

«مرکز تجاری اُپال»، در زمینـی به مساحت 7216 متـرمربـع در دسـت احداث است. ۹ طبقه در زیرزمین و 14 طبقه مدرن و زیبـا در قسمت بالا دارد. هر طبقه مخصوص به یک صنف است و واحد های تجاری به صورت مجزا در هر طبقه کار می کنند تا مردم میان طبقات سردرگم نباشند. مساحت کل این مال بیش از 120 هزار متر مربع است. اپال مال بیش از ۸۵۰ واحد تجاری، هایپرمارکت 6 هزار مترمربعی، رستوران و باغ سبز رویائی به مساحت 4 هزار متـرمربع در طبقه دهم،، مجموعه نـمایشگاه های اتومبیل در طبقه هشتم، مجتمع فرهنگی چند منظوره با 2 تالار به وسعت ۵ هزار متـرمربع، دفاتـر اداری و سوئیت هـای اقامتـی مـدرن، بیـش از 1800 پارکینگ اختصاصی، پل معلق کابلی در ارتفاع 45 متری، مجموعه کافی‏ شاپ‏ ها و فود‏کورت مـدرن و زیبا و... باعث می شود تا پر رونق ترین مرکز خرید شمال غرب تهران شود.

دسترسی به اپال مال (آدرس اپال)

از طریق اتوبان یادگار امام در شمال و غرب، بزرگـراه نیایش درجنوب و هم‏چنین بلوار شهیـد فرحزادی در شرق، به سادگی قابل دسترسی است. پیش بینی می شود پس از افتتاح شاهد ترافیک های سنگین در این بخش از سعادت آباد باشیم.

با اجاره سوئیت در تهران در شمال و شمال غرب تهران می توان یک شب خود را در مراکز خرید شمال غرب گذراند و خرید های خود را از بهترین برند ها در این مراکز خرید انجام داد.

موارد مرتبط