شماره تماس:   09129618105 

محله گیشا

این مورد را ارزیابی کنید
(10 رای‌ها)
محله گیشا - 5.0 out of 5 based on 10 votes
محله گیشا یکی از محله‌های شمال‌غربی تهران می‌باشد که در منطقه دو تهران واقع شده است. گیشا ازبخش شرقی با بزرگراه شهید چمران و از سمت غربی با بزرگراه شیخ فضل الله نوری و از شمال با بزرگراه حکیم و از جنوب با بزرگراه جلال آل احمد همسایه است. این محله مناسب اجاره آپارتمان مبله ، اجاره آپارتمان مبله در تهران ، اجاره سوئیت در تهران ، اجاره آپارتمان مبله ارزان در تهران و اجاره روزانه آپارتمان مبله در تهران می‌باشد. 
پل گیشا یکی از بخش‌های معروف این محله می‌باشد که توسط شرکت بلژیکی احداث شده است. محله گیشا از جمله اولین محله‌های مدرن شهر تهران می‌باشد که در سال 1350 به سیستم فاضلاب شهری و خطوط گاز شهری متصل گردید. برج میلاد که ششمین برج بلند جهان می‌باشد نیز در بخش شمالی این محله واقع شده است.
از دسترسی‌های گیشا می‌توان به اتوبان حکیم و اتوبان جلال آل احمد و اتوبان شیخ فضل الله اشاره کرد. ایستگاه کوی نصر نزدیکترین ایستگاه مترو به این محله می‌باشد. 
این محله به دلیل وجود مغازه‌های فراوان از محله‌های سرزنده تهران می‌باشد. اکثر ساکنان این محله افراد تحصیلکرده و هنر دوستی می‌باشند. 
پاساژ گیشا که یکی از مراکز خرید بزرگ شهر تهران محسوب می‌شود در این منطقه واقع شده است. پاساژ علی، بازارک پایین، پاساژ خاتم و پاساژ ستاره نیز در این منطقه قرار دارند.
از دیگر جاذبه‌های گیشا می‌توان به پارک زیبا و جذاب گفتگو اشاره کرد. این پارک یکی از زیباترین پارک‌های شهر تهران می‌باشد که امکانات بی نظیری مانند کتابخانه، رستوران زیبا و زمین اسکیت را برای ساکنین این منطقه ایجاد کرده است. 
در آخر باید یادآور شویم که مجموعه های کوی دانشگاه تهران، پردیس دانشکده های فنی دانشگاه تهران، داشکده مدیریت دانشگاه تهران و دانشگاه تربیت مدرس در نزدیکی این منطقه واقع شده اند.
 

موارد مرتبط