شماره تماس:   09129618105 

محله پاسداران

این مورد را ارزیابی کنید
(8 رای‌ها)
محله پاسداران - 5.0 out of 5 based on 8 votes
محله پاسداران یکی از محله های مشهور تهران می باشد که در شمال شرقی شهر قرار گرفته است. اجاره آپارتمان مبله در این منطقه رواج دارد. محله پاسداران از شمال با نیاوران و منظریه ، از جنوب با محله دولت ، از غرب با فرمانیه و چیذر و از شرق با محله اقدسیه هم مرز می باشد.به دلیل قرار گرقتن این محله در شمال تهران از آب و هوایی نسبتا معتدل بر خوردار می باشد. این منطقه برای خواهان اجاره آپارتمان مبله در تهران و اجاره سوئیت در تهران مناسب است. این محله از مناطق گران شهر تهران به شمار می رود لذا مناسب اجاره آپارتمان مبله ارزان در تهران و اجاره روزانه آپارتمان مبله در تهران نمی باشد.
از خیابانهای مهم محله پاسداران می توان به به خیابان گلستان، احتشامیه ، هروی و اختیاریه اشاره کرد.
قابل ذکر است که این منطقه در محدوده طرح ترافیک اصلی و طرح ترافیک زوج و فرد قرار ندارد.
دسترسی به محله پاسدارن از طریق مترو و اتوبوس و تاکسی نسبت به محله های مجاور راحتر . آسانتر می باشد. از بخش شمالی پاسداران خطوط اتوبوس رانی میدان ازگل به سمت بلوار صبا، میدان رسالت به مقصد میدان قدس و شهرک قائم به پایانه میدان تجریش و شهرک صدف به متروی قیطریه تردد دارند. تنها ایستگاه مترو نزدیم محله پاسداران ایستگاه مترو نوبنیاد می باشد.
از مراکز مهم محله پاسداران می توان به مجتمع تجاری و اداری برج سفید اشاره نمود. فروشگاه 06 پاسداران هم از مراکز خرید این محله به شمار می رود اگرچه این فروشگاه تحت نظر پارگان 06 پاسداران می باشد اما در این فروشگاه خرید برای عموم آزاد است و مردم عادی نیز می توانند از آن جا خرید کنند.
مرکز خرید پاسدارن نیز یکی از مراکز خرید مهم در پاسداران می باشد که اکثر اجناس آن برند می باشند. معمولا قیمت اجناس این مرکز خرید بالا می باشد.
سفارت خانه های کشورهای گرجستان، جمهوری آذربایجان و جمهوری چک نیز در این محله واقع شده است.
 

موارد مرتبط