شماره تماس:   09129618105 

محله محمودیه

این مورد را ارزیابی کنید
(10 رای‌ها)
محله محمودیه - 5.0 out of 5 based on 10 votes

محله محمودیه یکی از منطقه های منطقه یک تهران می‌باشد که در بخش شمال شهر قرار گرفته است. این محله از شمال با محله زعفرانیه از شرق با خیابان ولی‌عصر از غرب با محله اوین و محله سعادت‌آباد همسایه می‌باشد. این محله مناسب آپارتمان مبله ، اجاره آپارتمان مبله در تهران ، اجاره سوئیت در تهران ، اجاره آپارتمان مبله ارزان در تهران ، اجاره روزانه آپارتمان مبله در تهران می باشد. محله محمودیه با محله تجریش همسایه می‌باشد. محمودیه یکی از محله‌های مرتفع شهر تهران است که در بلندی 1670 متری از سطح دریا قرار گرفته است. این محله دارای آب و هوای بسیار معتدلی می‌باشد.
در این محله بسیاری از مردان سیاسی کشور زندگی می‌کنند.ساکنان این منطقه افراد ثروتمندی می‌باشند .
دسترسی به این محله از طریق خیابان ولی‌عصر و اتوبان چمران میسر می‌باشد.نزدیکترین ایستگاه مترو به این منطقه ایستگاه مترو تجریش می‌باشد همچنین تاکسی و اتوبوس از این میدان به محمودیه وجود دارد.
از خیابان‌های مهم محمودیه می‌توان به خیابان محمودیه، خیابان مقدس‌اردبیلی،خیابان الف،ب و جیم اشاره کرد.
محمودیه دارای یک درمانگاه می‌باشد همچنین بیمارستان‌شهدای‌تجریش نزدیکترین بیمارستان به این محله می‌باشد.
محمودیه دارای پاساژها و فروشگاه های لوکس و مختلفی می‌باشد که از گرانترین آن ها می‌توان به پاساژ محمودیه اشاره کرد. پاساژ محمودیه بزرگترین مرکز خرید ساعت‌های لوکس و گران قیمت در شهر تهران می‌باشد. مرکز خرید پالادیوم که یکی از مراکز خرید بزرگ و گران و لوکس تهران است نیز در نزدیکی این محله واقع شده است.
سفارت‌خانه‌های کشورهای مالزی، زیمبابوه، سفارت خانه کشور ژاپن، اسلوواکی و سفارتخانه کشور ساحل عاج در خیابان مقدس اردبیلی این محله قرار گرفته است.

موارد مرتبط