شماره تماس:   09129618105 

محله قیطریه

این مورد را ارزیابی کنید
(8 رای‌ها)
محله قیطریه - 5.0 out of 5 based on 8 votes
محله‌قیطریه  یکی از محله‌های معروف تهران می‌باشد که در شمال‌شرقی شهرتهران  واقع شده است. اجاره آپارتمان مبله در این منطقه نیز رونق دارد.محله قیطریه از شمال به خیابان قیطریه، از جنوب به بزرگراه صدر، از غرب به خیابان شریعتی از شرق به بلوار قیطریه منتهی می‌شود. به دلیل قرار گرقتن این محله در شمال تهران از آب و هوایی نسبتا معتدل بر خوردار می‌باشد. این منطقه برای خواهان اجاره آپارتمان مبله در تهران و اجاره سوئیت در تهران مناسب است. این محله از مناطق نسبتا گران شهر به شمار می رود لذا مناسب اجاره آپارتمان مبله ارزان در تهران و اجاره روزانه آپارتمان مبله در تهران نمی‌باشد.
از خیابان‌های مهم محله قیطریه می‌توان به بلوار اندرزگو، خیابان شریعتی، خیابان قیطریه، بلوار صبا، بلوار کاوه، بزرگراه صدر و خیابان چیذراشاره کرد.
قابل ذکر است که این منطقه در محدوده طرح ترافیک اصلی و طرح ترافیک زوج و فرد قرار ندارد.اما ترافیک در ایمن محله بخصوص در بلوار اندرزگو زیاد می‌باشد.
دسترسی مترو به محله قیطریه از طریق استگاه مترو قیطریه می‌باشد که در ابتدای خیابان قیطریه قرار گرفته است. دسترسی از طریق تاکس و اتوبوس نیز از همان خیابان قیطریه برای تجریش و سیدخندان وجود دارد.
از مراکز مهم محله قیطریه  می توان به بوستان تفریحی قیطریه اشاره کرد. همانطور که میدانیم این بوستان یکی از پارک‌های بزرگ و محبوب شهروندان تهرانی می‌باشد . امکانات این پارک به صورتی است که تمام اعضای خانواده می‌توانند از آن ها استفاده کنند. همچنین یاد آوری کنیم که فرهنگسرای ملل که یکی از فرهنگسراهای معروف تهران می‌باشد نیز در این پارک قرار دارد. این بوستان همچنین دارای سینمای شش بعدی و هفت بعدی نیز می‌باشد.
سفارت خانه‌های کشورهای جمهوری خلق چین، جمهوری آذربایجان و جمهوری دانمارک و کشور نیوزلند  نیز در این محله واقع شده است.
 

موارد مرتبط