شماره تماس:   09129618105 

محله شهر زیبا

این مورد را ارزیابی کنید
(11 رای‌ها)
محله شهر زیبا - 5.0 out of 5 based on 11 votes

این محله در شمال غربی شهر تهران و در منطقه 5 شهرداری تهران واقع شده‌است. این محله به دلیل قرار گرفتن در دامنه‌های ارتفاعات شهران دارای آب‌و‌هوای خنکی می‌باشد. یکی از قسمت‌های مهم این محله که از محله های پر رفت و آمد آن نیز محسوب می‌شود بازارجه شهر زیبا می‌باشد این بازارچه در مرکز این منطقه قرار گرفته و جز بخش‌های پر رفت و آمد منطقه می‌باشد. این محله مناسب آپارتمان مبله ، اجاره آپارتمان مبله در تهران ، اجاره سوئیت در تهران ، اجاره آپارتمان مبله ارزان در تهران ، اجاره روزانه آپارتمان مبله در تهران می‌باشد.
از خیابان‌های مهم این محله می‌توان به به خیابان‌های آلاله، نیلوفر و کیهان اشاره کرد. محله شهر زیبا از شمال با خیابان آیت‌الله کاشانی، از جنوب به بزرگراه حکیم و از شرق به بزرگراه باکری و از قسمت غربی به شهرک اندیشه و دهکده المپیک محدود می‌شود.
از مراکز تفریحی این منطقه می توان به بوستان جوانمردان اشاره کرد. بوستان سمرقند و کوروش از مراکز تجاری مهم این منطقه می‌باشند. در مسیر بین تقاطع شهر زیبا تا بلوار تعاون خانه هایی با قدمت بالای 40 سال را مشاهده می‌کنید. دسترسی‌ها به شهر زیبا از طریق اتوبان شهید حکیم و خیابان آیت‌الله کاشانی امکان پذیر است. همچنین از طریق اتوبان آبشناسان و گذرکاه شهران می‌توان به شهر زیبا دسترسی داشت.
باید خاطر نشان شویم باز بزرگ میوه تره باری در خیابان شربیانی شرقی در محله شهر زیبا واقع شده است.بازار قدیمی شهرزیبا که در میدان این محله واقع شده است جز جاهای مهم این منطقه محسوب می‌شود.

موارد مرتبط