شماره تماس:   09129618105 

محله شمس آباد

این مورد را ارزیابی کنید
(12 رای‌ها)
محله شمس آباد - 5.0 out of 5 based on 12 votes

محله شمس‌آباد یکی از محله‌های قرار‌گرفته در شمال‌شرقی تهران می‌باشد. این منطقه در ناحیه 6 شهرداری شهر تهران واقع شده‌است. این محله در میان محله‌های شمیران نو و کوهک و محله‌کاظم‌آباد واقع شده‌است. لویزان‌و هروی‌از محله‌های اطراف محله شمس‌آباد می‌باشند. این محله دارای آب‌و‌هوای خنکی می‌باشد.این محله مناسب آپارتمان مبله ، اجاره آپارتمان مبله در تهران ، اجاره سوئیت در تهران ، اجاره آپارتمان مبله ازان در تهران ، اجاره روزانه آپارتمان مبله در تهران می‌باشد. 

از خیابان‌های این محله می‌توان به خیابان‌ریحانی، استاد حسن‌بنا‌شمالی، کاووسی، چهار‌راه‌نعیم اشاره کرد.میدان‌ملت که در مرکز این محله واقع شده‌است از مهم‌ترین خیابان‌های این محله می‌باشد.محله شمس‌آباد بوستان‌ها و فضاهای‌سبز بسیاری را داراست که همین فضای‌سبز آن باعث شده‌است نسبت به محله‌های مجاور هوای‌پاک و تمیزی داشته‌باشد.از دیگر مزایای این محله می‌توان به خیابان‌هایی با عرض‌زیاد و دسترسی به اتوبان‌های مهم محله بر شمرد.
همچنین کلانتری‌190 در بلوار‌بیژن در این محله واقع شده است. مسجد‌الهادی نیز در این خیابان در محله‌های خیابان‌ریحانی و طاهری واقع شده‌است.
در پایان خیابان‌های مهم شمس ‌آباد را نام می‌بریم این خیابان‌ها عبارتند از خیابان شهید‌صیاد‌شیرازی، بزرگراه‌امام‌علی، بزرگراه‌همت، خیابان‌موسوی، خیابان استاد‌حسن‌بنا‌شمالی، خیابان‌شهید‌محمدی، خیابان‌امیرنیا، خیابان‌کاووسی، خیابان‌شهید‌کرد، خیابان‌شهید‌کمالی، خیابان‌امیر‌هدایتی، خیابان‌شهید‌منصوری، خیابان‌حسینی، خیابان‌بنی‌هاشم، خیابان‌پرتوی، میدان‌بهشتی و میدان‌ملت اشاره کرد.

موارد مرتبط