شماره تماس:   09129618105 

محله آجودانیه

این مورد را ارزیابی کنید
(12 رای‌ها)
محله آجودانیه - 5.0 out of 5 based on 12 votes

محله آجودانیه در شمال شرقی شهر تهران واقع شده است. این محله در منطقه یک شهرداری قرار گرفته است. این محله در همسایگی محله‌های نیاوران، آجودانیه، اقدسیه و کاشانک قرار گرفته است. آجودانیه به علت قرار گرفتن رد دامنه رشته کوههای البرز دارای آب و هوابی معتدلی می‌باشد. این محله مناسب اجاره آپارتمان مبله، اجاره آپارتمان مبله در تهران، اجاره سوئیت در تهران، اجاره آپارتمان مبله ارزان در تهران و اجاره روزانه آپارتمان مبله در تهران می‌باشد. از مراکز تفریحی آجودانیه می‌توان به کوه دار آباد، موزه حیات وحش و پارک شطرنج اشاره کرد.
دسترسی به این محله از طریق اتوبان‌های امام علی، صیاد شیرازی‌، بزرگراه ارتش و همچنین خیابان پاسداران میسر است. حمل و نقل عمومی در این محله از قبیل اتوبوس و تاکسی موجود است. اتوبوس‌های این محله از بلوار اوشان به سمت تجریش می‌باشند. ایستگاه اقدسیه از خط 3 متروی تهران دسترسی نسبتا آسانی دارد. از مراکر خرید مهم این محله می‌توان به مجتمع تجاری عرش آجودانیه اشاره کرد. این مجتمع شامل 8 طبق، سه طبقه پارکینگ، یک طبقه زیر زمین، هایپر مارکت و چهار طبقه تجاری از مراکز مهم تجاری می‌باشد.  
از مراکز تفریحی محله دارآباد می‌توان به موزه حیات وحش دارآباد، پارک شطرنج، مجموعه های ورزش و پینت بال دارآباد اشاره کرد.
از رستوران‌های معروف آجودانیه می‌توان به رستوران میثاق و باروژ اشاره کرد که دارای قیمتی از سطح متوسط رو به بالا می‌باشند.
درمانگاه مرکزی آجودانیه که در در بلوار آجودانیه و انتهای خیابان دلارا واقع شده است و ارائه دهنده خدمات عمومی و تخصصی و فوق تخصصی گوارش و دندانپزشکی ، قلب و عروق می‌باشد.

موارد مرتبط