شماره تماس: 09129618106 - 09129618105 - 09129618104

محله آجودانیه

این مورد را ارزیابی کنید
(9 رای‌ها)
محله آجودانیه - 5.0 out of 5 based on 9 votes

محله آجودانیه در شمال شرقی شهر تهران واقع شده است. این محله در منطقه یک شهرداری قرار گرفته است. این محله در همسایگی محله‌های نیاوران، آجودانیه، اقدسیه و کاشانک قرار گرفته است. آجودانیه به علت قرار گرفتن رد دامنه رشته کوههای البرز دارای آب و هوابی معتدلی می‌باشد. این محله مناسب اجاره آپارتمان مبله، اجاره آپارتمان مبله در تهران، اجاره سوئیت در تهران، اجاره آپارتمان مبله ارزان در تهران و اجاره روزانه آپارتمان مبله در تهران می‌باشد. از مراکز تفریحی آجودانیه می‌توان به کوه دار آباد، موزه حیات وحش و پارک شطرنج اشاره کرد.
دسترسی به این محله از طریق اتوبان‌های امام علی، صیاد شیرازی‌، بزرگراه ارتش و همچنین خیابان پاسداران میسر است. حمل و نقل عمومی در این محله از قبیل اتوبوس و تاکسی موجود است. اتوبوس‌های این محله از بلوار اوشان به سمت تجریش می‌باشند. ایستگاه اقدسیه از خط 3 متروی تهران دسترسی نسبتا آسانی دارد. از مراکر خرید مهم این محله می‌توان به مجتمع تجاری عرش آجودانیه اشاره کرد. این مجتمع شامل 8 طبق، سه طبقه پارکینگ، یک طبقه زیر زمین، هایپر مارکت و چهار طبقه تجاری از مراکز مهم تجاری می‌باشد.  
از مراکز تفریحی محله دارآباد می‌توان به موزه حیات وحش دارآباد، پارک شطرنج، مجموعه های ورزش و پینت بال دارآباد اشاره کرد.
از رستوران‌های معروف آجودانیه می‌توان به رستوران میثاق و باروژ اشاره کرد که دارای قیمتی از سطح متوسط رو به بالا می‌باشند.
درمانگاه مرکزی آجودانیه که در در بلوار آجودانیه و انتهای خیابان دلارا واقع شده است و ارائه دهنده خدمات عمومی و تخصصی و فوق تخصصی گوارش و دندانپزشکی ، قلب و عروق می‌باشد.

موارد مرتبط