شماره تماس:   09129618105 

صادقیه

این مورد را ارزیابی کنید
(10 رای‌ها)
صادقیه - 5.0 out of 5 based on 10 votes

صادقیه محله‌ای در غرب تهران می‌باشد که در منطقه پنج شهرداری تهران واقع شده است. این محله مناسب اجاره آپارتمان مبله ، اجاره آپارتمان مبله در تهران ، اجاره سوئیت در تهران ، اجاره آپارتمان مبله ارزان در تهران و اجاره روزانه آپارتمان مبله در تهران می‌باشد. پیش از انقلاب نام این محله آریاشهر بوده است . از خیابان‌های مهم صادقیه می توان به خیابان بلوار فردوس اشاره کرد. این محله در در دو منطقه 2 و 5 تهران واقع شده است. این محله از شما با شهرآرا از جنوب با محله طرشت و از شرق با محله ستارخان و از شرق با محله کاشانی همسایه می‌باشد.

میدان صادقیه دارای دو میدان به نام‌های فلکه اول صادقیه و فلکه دوم صادقیه می‌باشد. مرکز تجاری گلدیس یکی از مراکز بزرگ تجاری تهران در میان این دو میدان در صادقیه قرار گرفته است. صادقیه دارای اراضی بسیار زیادی می‌باشد که این اراضی متعلق به طرشت می‌باشد.

 

در قسمت غربی این میدان مجتمع تجاری گلدیس واقع شده است و در سمت شمال غربی میدان صادقیه پارک استقلال واقع شده است.
این منطقه دارای دسترسی های عالی می باشد. از دسترسی های عالی این منطقه می توان به اتوبان های اشرفی اصفهانی آیت الله کاشانی، محمد علی جناح و خیابان ستارخان اشاره کرد. حمل و نقل محله صادقیه بسیار عالی می باشد. این محله دارای BRT و ایستگاه مترو و تاکسی به تمامی نقاط تهران می باشد. بیمارستان ابن سینا در میدان دوم صادقیه و ابتدای خیابان آیت الله کاشانی قرار گرفته است. بیمارستان پیامبر نیز در نزدیکی این محله واقع شده است. مراکز خرید این محله بسیار زیاد می باشد. و حد فاصل بین دو میدان اول و دوم و همچنین میدان اول به سمت برق آلستوم پر از مراکز تجاری و مغازه های مختلف می باشد.

موارد مرتبط