شماره تماس:   09129618105 

شهرک غرب

این مورد را ارزیابی کنید
(14 رای‌ها)
شهرک غرب - 5.0 out of 5 based on 14 votes
شهرک‌غرب یکی از محله‌های مدرن و مرفه نشین شهر تهران می‌باشد. این محله در منطقه دو شهرداری تهران واقع شده‌است . شهرسازی مدرن و جدید این محله همچنین آب‌و‌هوای پاکیزه آن نسبت به مناطق دیگر شهر تهران و وجود خانه‌های ویلایی این محله را به منطقه‌ای گران قیمت تبدیل کرده‌است. این منطقه مناسب آپارتمان مبله، اجاره آپارتمان مبله در تهران ، اجاره سوئیت در تهران، اجاره آپارتمان مبله ارزان در تهران، اجاره روزانه آپارتمان مبله در تهران می‌باشد. 
این منطقه دارای هفت فاز مسکونی می‌باشد. شهرک‌غرب از شمال با محله سعادت‌آباد از جنوب با بزرگراه‌همت از غرب با خیابان فرحزادی و از شرق با ده ونک همسایه می‌باشد. شهرک‌غرب به اتوبان‌های چمران شیخ فضل‌الله نوری و چمران دسترسی دارد. همچنین پایانه میدان‌صنعت به اکثر منطقه‌های شهر تهران تاکسی دارد. 
از خیابان‌های اصلی این محله می‌توان به خیابان ایران‌زمین، خیابان مهستان، خیابان گلستان، بلوار خوردین، خیابان هرمزان، خیابان دادمان، بلوار پاکنزاد و سیمای‌ایران اشاره کرد. 
در این محله تنها یک میدان وجود دارد که همان میدان‌صنعت می باشد که آن را میدان‌شهرک نیز می‌نامند. 
بیشتر ساختمان‌های این محله به صورت خانه‌های ویلایی می‌باشد قابل‌ذکر است که بگوییم در خیابان ایران‌زمین شهرک نیز ساختمان‌های بلندی وجود دارد. 
از مراکز تجاری این محله می توان به مجتمع تجاری میلاد‌نور، مجتمع تجاری گلستان، مجتمع تجاری ایران‌زمین، مجتمع تجاری گل‌افشان، مجتمع تجاری لیدوما، مجتمع تجاری مهستان و مجتمع تجاری شهریار اشاره کرد. 
رستوران‌های روحی، ارغنون، شاندیز و زاپتا از رستوران‌های معروف محله می‌باشند. 
در آخر باید اضافه کنیم که در این محله بر خلاف محله‌های مجاور فروشگاه‌های پراکنده وجود ندارد و تمامی این فروشگاه‌ها در نقاط خاصی متمرکز شده‌اند. 
 

موارد مرتبط