شماره تماس:   09129618105 

دلایل اجاره سوئیت های مبله برای اقامت

این مورد را ارزیابی کنید
(16 رای‌ها)
دلایل اجاره سوئیت های مبله برای اقامت - 5.0 out of 5 based on 16 votes

چرا باید سوئیت مبله اجاره کرد

مدتی است نیاز به اقامت چند روزه در پایتخت ایران، در میان هموطنان و مهمانان خارجی دیده می‌شود که برای تفریح و گردش، انجام کارهای اداری یا رفتن به بیمارستان ها و انجام کارهایی مانند این ها به تهران سفر می کنند. مسافرخانه ها، هتل ها و مهمان پذیرهای شهر هزینه‌های بالایی را دریافت می کنند و نیزمحدودیت‌هایی برای مسافران از قبیل رفت و آمد دارد.

همچنین به دلیل کم بودن تعداد مسافرخانه‌ها، مهمانپذیرها و هتل‌ها در مقایسه با تعداد مسافران به خصوص در ایام شلوغ و پر سفر سال مانند عید نوروز یا تعطیلات رسمی مشکل کمبود ظرفیت در این مکان ها وجود دارد.

مشکلات اجاره یا اقامت در هتل و مسافرهانه‌ها

هتل‌ها هزینه‌ای جدا برای همراهان دریافت می نمایند و فضای اتاق بسیار کوچک است و در صورت تعداد زیاد افراد خانواده با مشکل مواجه خواهید شد، در ادامه باید گفت که نبود آشپزخانه و پذیرایی در هتل ها افراد را مجبور به استفاده از رستوران‌ها و کافی شاپ‌های هتل می کند که هزینه‌ای اضافی را برای مسافران ایجاد می کند.

تمام این عوامل ذکر شده باعث شده است بازاری در کنار بازار اجاره یکساله و چند ساله آپارتمان‌ها شکل بگیرد. البته برای افراد و خانواده‌هایی که بیشتر اوقات در حال مسافرت هستند، اجاره سوئیت در سفر مناسبترین و بهترین راه برای اقامت آنها می‌باشد.

اجاره سوئیت در تهران

مشاورین املاک اجاره سوئیت در تهران

آپارتمان‌ها و سوئیت‌های مبله واحدهای اقامتی هستند و در طول سال در کشورهای مختلف دنیا مورد استفاده قرار داشته‌اند و چند سالی میباشد که در تهران و دیگر شهرهای ایران با استقبال زیادی مواجه شده است. با مراجعه به بنگاه‌ها یا مشاورین املاک که در کار اجاره آپارتمان مبله هستند، به جز خانه‌هایی که به صورت سالانه اجاره داده می شوند خانه هایی وجود دارند که به صورت روزانه و ماهانه ( از يك روز تا حداكثر شش ماه ) یعنی برای سکونت کوتاه مدت به اجاره می رسند و در صورت تمدید کردن قرارداد می توانند مدت زمان بیشتری را اقامت گزینند . اینگونه خانه ها در مرکز و شمال تهران بیشتر دیده می شوند و نرخ اجاره بر اساس محل خانه و تعداد اعضای خانواده تعیین می گردد و قیمت متغیراست.

سوئیت چه مکانی است

آپارتمان و سوئیت مبله مکانی است با تمام امکانات لازم برای زندگی شامل مبلمان ، وسایل آشپزی ، وسایل زندگی ( تخت ، بالشت ، فرش و ...) که مسافران قادر خواهند بود اقامتی همراه با آسایش کامل، راحتی و به دور از هر دغدغه ای را تجربه نمایند . برخی از این خانه ‌ها بسیار لوکس می باشند و دارای امکاناتی ویژه هستند مانند استخر، جکوزی ، اینترنت پر سرعت ، کولر گازی ، سینمای خانگی و ... برخی این گونه امکانات را دارا نمی باشند و فقط وسایل ضروری در آن ها یافت می شود که نیاز روزانه ساکنانشان را برطرف کند. شما می توانید طبق نیاز و با توجه به هزینه ای که توانایی پرداخت آن را دارید ، اقدام به اجاره خانه نمایید .

 

مزایای اجاره سوئیت مبله

- دیگر نگران کم بودن ظرفیت هتل ها ، مسافر خانه ها و مهمان پذیر ها نخواهید بود.

- برای اقامت خانواده یک فضای دربست و کاملا در اختیار است.

- جهت اسکان و زندگی همه وسایل مورد نیاز در اختیار است و آسایش و راحتی شما را تضمین می کند.

- به دلیل هزینه بالایی که اقامت در هتل های تهران دریافت می کنند، آپارتمان های مبله می توانند جایگزین و گزینه مناسب برای اقامت باشند.

- با توجه به امکاناتی که در اختیار مسافران قرار می دهند قیمت بسیارمقرون به صرفه می باشد.

- می توانید به راحتی از آشپز خانه استفاده نمایید و هزینه های خود را کاهش دهید.

- در صورت زیاد بودن تعداد اعضای خانواده ، اجاره آپارتمان مبله یا سوئیت مبله برای شما هم مقرون به صرفه تر است و هم فضای مناسب و کافی تری در اختیار شما قرار می گیرد.

- در صورت تمایل و اجاره خانه ای با امکانات ویژه مانند استخر و سونا و ... می توانید به راحتی و در آسایش تفریح کنید و از سفر خود لذت ببرید.

- به منظور دسترسی به محل ها و مکان های مورد نظر شما ، در تمام مناطق تهران آپارتمان و سوئیت های مبله در نظر گرفته شده است.

- در مکان هایی که خانه های مبله در نظر گرفته شده اند ، دسترسی لازم و راحت را به تمام نقاط شهر دارند و همچنین وسایل حمل و نقل زیادی وجود دارند که آماده خدمت رسانی به مسافران هستند.

موارد مرتبط