جنگل ابر جنگل رویایی ایران

این مورد را ارزیابی کنید
(5 رای‌ها)
جنگل ابر جنگل رویایی ایران - 4.2 out of 5 based on 5 votes

 

جنگل ابر در شهرستان شاهرود بخشی از دیدنی ‌ترین و زیباترین جنگل های هیرکانی می باشد که گونه‌های گیاهی و جانوری نادر در آن وجود دارد که باعث شده این جنگل یکی از زیباترین نقاط ایران و شمال شرق کشور شود.

جنگل ابر حدودا 35 هکتار مساحت دارد که در امتداد جنگل های سرسبز شمال کشور می باشد. این جنگل به دلیل این که در اغلب اوقات پوشیده از ابر می باشد به این نام شهرت یافته است. مسافرین و گردشگران عزیز می توانند همانند اجاره آپارتمان مبله در تهران، در هر جای ایران اجاره روزانه آپارتمان مبله در تهران را به صورت آنلاین انجام دهند و از سفر خود لذت ببرند.

جنگل ابر ایران

در جنگل ابری به حدی درختان به ابر ها نزدیک هستند که انگار جنگل بر روی ابر ها سوار است که این اتفاق زیبایی بسیار نادر و زیبایی را به وجود می آورد که هر علاقمندی را به وجد می آورد.

یکی از بهترین مکان ها برای گشت وگذار در تابستان جنگل ابری می باشد چرا که در تابستان دارای آب و هوایی بسیار خنک و طبیعتی سرسبز می باشد می تواند تجربه ای فراموش نشدنی را برایتان به وجود بیاورد. با گشت و گذار در جنگل چشمه های پر آب زیادی را در آن می بینید که می توانید از آن ها آبی خنک و گوارا را نوش جان کنید.

جنگل ابر

 

به گزارش تهران مبله 724این جنگل دارای ۳۵ هزار متر مربع وسعت دارد و قدمت آن به دوران سوم زمین شناسی برمی گردد، در مرکز جنگل انواع گیاهان دارویی مختلف و نایاب پیدا می شود که به آن ارزشی خاص داده و آن را یکی از بانک های گیاهان دارویی کرده است. در عمق جنگل تپه های شیب داری وجود دارد که روی آن ها را درختانی بلند پوشانده است، به سمت جنوب جنگل که بروید و به مناطق روستایی نزدیک شوید چیزی که بیشتر دیده می شود پوشش گیاهی تنک است.

موارد مرتبط