بام تهران بهتر را بشناسید

این مورد را ارزیابی کنید
(17 رای‌ها)
بام تهران بهتر را بشناسید - 5.0 out of 5 based on 17 votes

شاید کمتر شخصی باشد که نام بام تهران را نشنیده باشد و یا آنجا نرفته باشد.

بام تهران بهتر را بشناسید بام تهران بهتر را بشناسید

بام تهران

بام تهران درنقطه شمالی استان تهران بالای منطقه ولنجک قرار دارد که به دلیل چشم انداز بسیار زیبایی که بر شهر تهران دارد، روزانه  افراد زیادی را به خود جذب می کند.و تبدیل به مکانی خاص شده است. امروزه بام تهران توانسته گردشگران و توریست های زیادی را به سمت خود جذب کند و زبانزد مردم ایران شود.

 

بام تهران را بیشتر بشناسید

بام تهران در اواخر خیابان ولنجک شروع شده و تا تله کابین توچال ادامه دارد. این منطقه دوست داشتنی و توریستی در ارتفاع ۱۸۳۰ متری توانسته تمامی جاذبه های تهران را در خودش خلاصه کند. بام تهران محیطی آرام و دنج برای لذت بردن از نمایی که دارد، بهترین حس دنیا را به افراد منتقل می کند. هر شخصی که به این منطقه خوش آب و هوا می رود، دیگر آلودگی تهران را حس نخواهد کرد. زیرا بام تهران سرشار از هوایی پاک و مطبوع است و می توانید خاطرات خوشی را در آنجا رقم بزنید. همچنین اگر در شهری دیگر هستید و اقوام و دوستانی را در تهران ندارید، می توانید با اجاره آپارتمان مبله در تهران، به بام تهران رفته و از انجا دیدن کنید.

 

خدمات تفریحی که در بام تهران موجود است

بام تهران امروزه به دلیل استقبال بی نظیر زیاد مردم شهر تهران و دیگر شهرهای اطراف مجهز به کلیه امکانات رفاهی گردشگری مانند کافه ها، رستوران ها، زیپ لاین و باشگاه های ورزشی شده است و با خیالی آسوده می توان از این منطقه زیبا و دلنشین لذت برد.

موارد مرتبط