اولسبلنگاه کجاست؟

این مورد را ارزیابی کنید
(5 رای‌ها)
اولسبلنگاه کجاست؟ - 4.6 out of 5 based on 5 votes

اولسبلنگاه کجاست؟ تهران مبله پیشگام و حرفه ای در اجاره آپارتمان مبله و اجاره روزانه آپارتمان مبله در تهران در ادامه معرفی جاذبه های دیدنی و تاریخی سرزمین عزیزمان ایران این بار به شمال کشور رفته و یکی از بی نظیر ترین زیبایی های شمال کشورمان را زیر ذره بین قرار داده است.

روستای اولسبلنگاه

اولسبلنگاه نام روستایی بهشتی در شمال کشور در استان گیلان و در شهر ماسال و جایی ییلاقی با طبیعت دلفریب، خوش آب و هوا، سرسبز و چشم نواز است که چشم انداز سرسبز آن در کنار خانه های چوبی، اسب های وحشی اش، هر لحظه قلب انسان را به تپش می اندازد. اولسبلنگاه در گویش تالشی به معنای «درخت ممرز روی ارتفاع» است.

جاده ای که به سمت روستای اولسبلنگاه می رود، مملو از درختان بلند و در هم پیچ و تاب خورده ای است که علاقمندان و گردشگران را به داستان ها و رویا های در ذهن خود می برد، مسیر سبزی که زمان را از یادتان می برد و شما را غرق در زیبایی بی نظیر خود می کند.

اولسبلنگاه

گردشگران می توانند از هر جای ایران پهناور به این روستای دیدنی و زیبا سفر کنند. برای این امر مسافرین می توانند مسیر خود به اولسبلنگاه را از تهران پایتخت ایران بگذرانند. جهت بهبود و بالا بردن کیفیت سفر خود می توان یک شب خود را در تهران به صورت اجاره سوئیت در تهران اقامت کنند و بعد از رفع خستگی سفر و ریکاوری مناسب سفر خود را ادامه دهند.

روستای ییلاقی «اولسبلانگاه» در ۲۵ کیلومتری جنوب ماسال و در ارتفاع ۱۸۰۰ متری از سطح دریا قرار دارد. به جز هتل تازه‌ساز این ییلاق، بقیه خانه‌ها چوبی هستند و اجازه ساخت خانه با مصالح داده نمی‌شود. متاسفانه این روستا مجهز به شبکه‌ی برق‌رسانی نیست و برق برای همه‌ی مصارف با موتور برق تامین می‌شود؛ البته در محل اسکان مسافران تدارکات و امکانات لازم فراهم شده است تا مسافرین عزیز سفر خوب و راحتی به این مکان دیدنی داشته باشند. بهترین زمان برای سفر به این مکان، زمانی می باشد که ییلاق این محل دچار مه گرفتگی باشد. با کمی قدم زدن عصر گاهی در ییلاق و فاصله گرفتن از جاده به ارتفاعات این روستای زیبا می‌رسید.

اولسبلنگاه

تهران مبله 724 این روستای فوق العاده زیبا را به علاقمندان پیشنهاد می کند و آرزوی سفری امن و خوش برای علاقمندان را دارد.

موارد مرتبط